Cargo 850 Özellikleri
Dış Uzunluk 8560 mm
İç Uzunluk 8500 mm
Dış Genişlik 2550 mm
İç Genişlik (Ağır Tip Kapak) 2430 mm
İç Genişlik (Hafif Tip Kapak) 2480 mm
Ön Panel 1500 mm
Lastik Ölçüleri 385/65R 22.5
Cargo 850

Teknik Özellikler

 

Şasi
Yüksek mukavemetli çelikten mamul. Lazer ve plazma tezgahlarında işlendikten sonra otomatik tozaltı kaynak robotu ile kaynatılmıştır.Her türlü yükte ve yol şartlarında taşıma yapmaya

Şasi Donanımları
24 ton taşıma kapasiteli, teleskopik ayaklar SAE standartlarında alttan civalı 2 “king-pin 385/65/22.5 standart lastik ve jantlar, 24 adet iç kısımdan geçmeli yük halkaları”

Fren Sistemleri
EEC standartların 71/320 yönetmeliğine uygun. Çift devrali, kuru hava basınçlı, EBS (ABS-ALB) fonksiyonlu 4S/2M fren sistemi kullanılır. T-EBS veya RSS stabilize devrilmeyi önleyici sistemlerde standart olarak sunulur.

Elektrik Sistemi
EEC standartlarında (24v) aydınlatma sistemi, yan lambalar, reflektör, 2*7 pimli soketli komple set sistem kullanılır.

Dingil ve Süspansiyon Sistemi
Her biri 12 ton taşıma kapasiteli, kampanalı "z" makas sistemli dingiller kullanılır.

Üst Yapı
60 cm metal formlu ,Ön panel omega formlu metal saçtan mamul, geçme baba direkleri, Omega arkası ahşap taban döşeme kullanılır.

Boya ve Yüzey Koruma
Şase komple otomatik bant sistemli yüzey sertleştirme ve kumlama işlemine tabi tutulur. Daha sonra 2 kat epoxy astar uygulanır. İstenen RLL kodu ile 2 son kat boyandıktan sonra 60 ile 80 derece fırınlama işlemine tabi tutulur.

Standart Aksesuarlar
EEC standardında özel dizayn arka tampon, stepne yeri PVC çamurluklar 4 adet, 2 adet PVC paspas ( çamurluk için), 1 adet su tankı 2 adet geri yanaşma takozu rulolu, EEC standardında yan koruyucular, takım ve yemek dolapları, lastik forklift stoperi, arka çıkış merdiveni, lastik dayama takozu, yangın söndürme dolabı, arka uyarı reflektörleri işaret ve uyarı levhaları, araç tanıtım etiketleri.

Opsiyonlar
Rulo Havuz,Alüminyum Kapak,Konteyner Kilit, BEY TREYLER Diskli Dingil

 

Teknik Çizim

 

BEY TREYLER
Whatsapp Destek
Çevrimiçi