Uzayan Container Özellikleri
Uzunluk 9300-12350-13000 mm
Genişlik 2420 mm
Lastik Ölçüleri 385 / 65 R / 22 .5
Uzayan Container

Teknik Özellikler

Şasi
Yüksek mukavemetli çelikten mamul. Lazer ve plazma tezgahlarında işlendikten sonra otomatik tozaltı kaynak robotu ile kaynatılmıştır.Her türlü yükte ve yol şartlarında taşıma yapmaya

Şasi Donanımları
24 ton taşıma kapasiteli, teleskopik ayaklar SAE standartlarında alttan civalı 2 “king-pin 385/65/22.5 standart lastik ve jantlar, 4 adet Ro-Ro halkaları 24 adet iç kısımdan geçmeli yük halkaları”

Fren Sistemleri
EEC standartların 71/320 yönetmeliğine uygun. Çift devrali, kuru hava basınçlı, EBS (ABS-ALB) fonksiyonlu 4S/2M fren sistemi kullanılır. T-EBS veya RSS stabilize devrilmeyi önleyici sistemlerde standart olarak sunulur.

Elektrik Sistemi
EEC standartlarında (24v) aydınlatma sistemi, yan lambalar, reflektör, 2*7 pimli soketli komple set sistem kullanılır.

Dingil ve Süspansiyon Sistemi
Her biri 12 ton taşıma kapasiteli, kampanalı "z" makas sistemli dingiller kullanılır.

Boya ve Yüzey Koruma
Şase komple otomatik bant sistemli yüzey sertleştirme ve kumlama işlemine tabi tutulur. Daha sonra 2 kat epoxy astar uygulanır. İstenen RLL kodu ile 2 son kat boyandıktan sonra 60 ile 80 derece fırınlama işlemine tabi tutulur.

Standart Aksesuarlar
EEC standardında özel dizayn arka tampon, stepne yeri PVC çamurluklar 4 adet, 2 adet PVC paspas ( çamurluk için), 1 adet su tankı 2 adet geri yanaşma takozu rulolu, EEC standardında yan koruyucular, takım ve yemek dolapları, lastik forklift stoperi, arka çıkış merdiveni, lastik dayama takozu, yangın söndürme dolabı, arka uyarı reflektörleri işaret ve uyarı levhaları, araç tanıtım
etiketleri, Ro-Ro tipi tamburlu sistem tampon.

Teknik Çizim

BEY TREYLER
Whatsapp Destek
Çevrimiçi